Esimeses kohtumises jäi Roeselare peale geimidega 3:0. Kolmapäeval peetud kordusmatši võitis omakorda 3:0 favoriidiks peetud Piacenza (25:17, 25:19, 25:21). Seejärel mängiti kuldne geim, kus Roeselare oli parem 15:12.

Roeselare põhitegijate sekka kuuluv Tammearu taastub endiselt hüppeliigese vigastusest ning käis platsil ainult teises geimis ja sedagi korraks. Roeselare kasuks tõi 14 punkti Pablo Koukartsev, Itaalia tippklubi poolelt vastas 18 punktiga Yoandy Leal Hidalgo.

Finaalis kohtub Roeselare teise Itaalia klubi Modenaga. 29. märtsil mängitakse Itaalias ja 5. aprillil Belgias.

CEV Cupi finaalis on Eesti võrkpalluritest mänginud Ardo Kreek (võitis 2014. aastal Pariisi Volley ridades tiitli) ja Oliver Venno (pidi 2019. aastal leppima teise kohaga).