Pärnu kaotas avaveerandaja 14:15, kuid poolajapausile mindi võõrustajate 37:30 eduseisul. Teisel poolajal Pärnu mäng aga lagunes. Viimase veerandaja eel juhtis Kalev/Audentes juba 66:57 ning lõpuks võeti 93:77 võit.

Kalev/Audentese parimad olid Rain Veideman ja Rokas Gadiliauskas 15 silmaga. Triston Simpson lisas 14 ning Rasmus Andre 11 punkti. Kaksikduublile oli lähedal Kristjan Kangur, kes kogus üheksa punkti ja üheksa lauapalli.

Pärnu poolelt viskas Ivo Van Tamm 14, Tadas Pazera 12 ja Isaiah Hart 11 punkti. Pazera ja Harti arvele jäid veel vastavalt kaheksa ja kuus korvisöötu.

Mõlema klubi jaoks on edasipääsulootused play-offi juba kustunud. Pärnu on 12 võidu ja 17 kaotusega üheksandal tabelireal, Tallinna Kalev/Audentes (6-22) on 15. ehk eelviimasel kohal.

Esimese omavahelise kohtumise Tallinnas võitis Pärnu meeskond 97:62.