Võrdselt alanud kohtumise avaveerandaja võitis VEF 18:16 ning poolajapausile mindi võõrustajate 43:36 eduseisul. Teise poolaja alguses aga Tarva mäng lagunes ja kolmas veerandaeg lõppes VEFi 72:50 juhtimisel. Lõpuks sai Tarvas 97:71 kaotuse.

Tarva parimad olid Volodõmõr Ševtšenko ja Jan Razdevsek, kes viskasid vastavalt 24 ja 18 punkti. Vitalii Šimanski lisas 11 ja Gert Kaldmäe 10 silma. Võitjate resultatiivseimana kogus Kristers Zoriks 17 punkti.

VEFil on tabelis 22 võitu ja kuus kaotust, viimasel ehk 16. kohal asuval Tarval on kirjas kaks võitu ja 25 kaotust.

Novembri lõpus, kui meeskonnad kohtusid Riias, kaotas Tarvas VEFile koguni 47:104.

Tarvas sai viimati võidurõõmu maitsta veebruari alguses, kui koduväljakkul mängiti üle Ogre tulemusega 81:75.