Pühapäeva õhtul toimunud 30. vooru kohtumisele tuli Tamme koduklubi seisus, kus ei saanud tiitliheitlusesse jäämiseks endale vääratamist lubada. Favoriidikoormaga tuldi kenasti toime ning 1 : 0 võiduga kirjutati tabelisse järjekordsed 3 punkti. Mängu ainsa värava eest kandis hoolt noor 20-aastane rumeenlane Octavian Popesco, kes sahistas väravavõrku matši 21. minutil.

Joonas Tamm sekkus eilsesse mängu 85. minutil. Tänavusel hooajal on Eesti koondislane FCSB eest platsil käinud 28 korda, millest lõviosa kohtumisi on alustanud algkoosseisus.

Rumeenia kõrgliiga tabelis hoiab FCSB 57 punktiga kolmandat kohta. Liiga liider on Farul Constanta, kes on kogunud 64 punkti. Hooaja lõpuni on jäänud veel 10 vooru.