Pärnul oli normaalaja viimastel minutitel hea võimalus kohtumine enda kasuks pöörata. 1.37 enne lõppu viis kolmepunktiviske tabanud Sverre Aav külalised 87:85 ette. Pärast mõlemapoolseid eksimusi suutis Liepaja 15 sekundit enne lõppu viigistada, pealtpaneku realiseeris Ricards Vanags. Viimane rünnak jäi Pärnule, aga Mihkel Kirvese kahepunktivise ei tabanud.

Lisaajal hoidis võrdlemisi kindlat initsiatiivi Liepaja ja Pärnul otsustavatel hetkedel korralikku võiduvõimalust ei tekkinud.

Pärnu resultatiivseim oli 20 punktiga Aav, 16 punkti lisasid Matthew McCarthy ja Isaiah Hart. Liepajat vedasid 27 punkti ja 11 lauapalli kogunud Karlis Silinš ning 25 punkti visanud ja 15 korvisöötu andnud Renars Birkans.

Pärnu on 12 võidu ja 15 kaotusega turniiritabelis üheksandal kohal. Kaheksandat ehk viimast veerandfinaali tagavat positsiooni hoiab enda käes Viimsi/Sportland (15-13). Isegi kui Pärnu ülejäänud kohtumised võidab ja Viimsi kaotab, jääb tänu omavaheliste mängude paremusele peale Viimsi.