Prantsuse klubi oli veel kolm minutit enne lõppu 87:91 kaotusseisus, kuid siis tehti 9:0 vahespurt, millele kodumeeskonnal enam vastust ei olnud.

Kotsar kogus 25 minutiga 11 punkti (kahesed 4/4, vabavisked 3/4), viis lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Raieste kontosse kanti pooleteise mänguminuti jooksul üks lauapall. Kahel kaugviskel ta eksis. Baskonia suurimad korvikütid olid Markus Howard ja Darius Thompson võrdselt 20 punktiga.

Mike Jamesita mänginud Monaco parimateks kerkisid Jordan Loyd ja Elie Okobo, kes viskasid vastavalt 19 ja 18 punkti.

Baskonia sai 15 võidu kõrvale 13 kaotuse ning jagab nüüd 6.-9 kohta. Monaco (18-10) tõusis Barcelona kõrvale kolmandat kohta jagama.

Istanbuli Fenerbahce võitis reedel FC Barcelonat 81:73, Istanbuli Anadolu Efes kaotas Tel Avivi Maccabile 64:86 ja Ateena Panathinaikos alistas Belgradi Crvena Zvezda 75:66.