Eesti jaoks oli tegu igas mõttes hinnatava tulemusega. Esiteks avati EM-valiksarja 3. grupis võiduarve ja teiseks polnud Eesti senises viies omavahelises kohtumises Iisraeli alistanud. Viimati saadi samast klassist võit 2021. aasta jaanuaris, mil EM-valiksarjas oldi koduväljakul 24:21 üle Bosnia ja Hertsegoviinast.

Eesti dikteeris kogu mängu. Suurema osa teisest poolajast oldi nelja-viie väravaga ees, korraks paisus vahe isegi kuue väravani. Paraku eksiti viimastel minutitel mitu korda.

Koondise peatreeneri Thomas Sivertssoni sõnul on Eesti suurim eesmärk pääseda loomulikult EM-finaalturniirile, aga leidub ka rida väiksemaid sihte. Seetõttu võivad kohtumise lõpu apsud Eestile kalliks maksma minna.