Nimelt levib sotsiaalmeedias video sellest, kuidas punast vesti kandev Kemp tulistas Tacomas asuval parkimisplatsil tundmatu sõiduki suunas.

Ühel hetkel saabus sündmuskohale ka politsei, aga Kemp oli jõudnud selleks ajaks juba autosse istuda ja minema sõita, et tulirelv mõnekümne meetri kaugusel asuvasse põõsasse visata. Pärast asitõendist vabanemist läks endine korvpallur rahumeelselt politseinike juurde tagasi ja väidetavalt keegi asjaosalistest viga ei saanud.

Korrakaitsjatel õnnestus aga hiljem relv siiski üles leida ning 53-aastane Kemp võeti avalikus kohas tulistamise eest vahi alla.

Video:

Väidetavalt üritas Kemp püstoli abi varastatud esemeid tagasi saada ning endise korvpalluri sõnul kasutas ta relva ainult enesekaitseks, sest keegi üritas teda tulistada, vahendab TMZ Sport.

Seda versiooni kinnitavad ka tunnistajate ütlused, kelle sõnul kuulsid nad juba enne filmimise algust mitmeid laske.

2003. aastal sportlaskarjääri lõpetanud Kemp mängis NBA-s Seattle SuperSonicsi, Cleveland Cavaliersi, Portland Trail Blazersi ja Orlando Magicu ridades. Ta valiti kuuel korral tähtede meeskonda ning krooniti 1994. aastal USA koondisega maailmameistriks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid