Noormeeste 800 m jooksus krooniti Balti meistriks Uku Renek Kronbergs ajaga 1:51.05. Tema endal nimel olevast U20 Eesti siserekordist jäi puudu kõigest viis sajandikku. Neidude kaugushüppes tuli Balti meistriks Liisa-Maria Lusti, kelle pikima katse pikkuseks mõõdeti 6.34. Noormeeste kaugushüppe võitis Andreas Hantson tulemusega 7.09, vahendab kergejõustikuliit.

Ka teivashüppes tulid mõlemad kuldmedalid Eestisse. Miia Tillmann tuli võitjaks uue isikliku rekordiga 4.05 ning Robert Kompus võitis samuti uue isikliku rekordiga 4.90. Noormeeste kuulitõukes sai kuldmedali kaela Andri Matrov tulemusega 17.62 ning neidude kuulitõuke võitjaks tuli Berit Saar tulemusega 13.38.

Neidude 200 m jooksus teenis kuldmedali Kätriin Kivimets ajaga 25.16. Poole pikemal maal tuli võitjaks Anette Pets tulemusega 57.50. Noormeeste 60 m tõkkejooksu võitis Franz Krull tulemusega 7.99.

Võistluse lõpetas 4 × 400 m segateatejooks, kus Eesti võistkond sai Leedu järel teise koha ajaga 3:37.98 ning püstitas uue U20 ja U23 vanuseklassi Eesti siserekordi. Võistkond jooksis koosseisus Robert Kompus, Hege-Lee Pielberg, Uku Renek Kronbergs ja Anette Pets.