Nimelt tühistati pühapäevases Paide Linnameeskonna ja JK Narva Transi meistriliiga mängus videokohtuniku sekkumise abil üks värav. See juhtus 88. minutil, kui Sten Jakob Viidas viis Paide 3:1 juhtima, kuid videokohtunik tuvastas, et Kristofer Piht oli ründefaasis suluseisus. Värava löömise hetkest kuni selle tühistamiseni kulus minut ja 37 sekundit, seisab Premium Liiga Facebooki lehel.

Tegemist oli esimese korraga, kui videokohtunikult saadud info põhjal Premium liigas värav tühistati. Vaata alltoodud videot.

Paide võitis Transi 2:1. Avavooru ülejäänud kohtumistes alistas tiitlikaitsja FC Flora kõrgliiga uustulnuka Harju JK Laagri 4:0 ning 0:0 viigi tegid nii FCI Levadia - Pärnu Vaprus kui Tallinna Kalev - Nõmme Kalju.