Võrdselt kulgenud kohtumise alguse järel tegid Baskonia meeskonna peatreener Joan Peñarroya hoolealused vastasega sotid selgeks teisel veerandajal, mille nad võitsid 34:20. 56:39 eduseisust puhakama läinud Baskonia teisel poolajal edu enam käest ei andnud ning nad kirjutasid tabelis nelja kaotuse kõrvale 17. võidu skooriga 105:81.

Peñarroya usaldas koduväljakul Sander Raieste algviisikusse. 23-aastane Eesti koondislane tõi ligi 24 minutiga üheksa punkti (visked väljakult 3/3 ja vabaviskejoonelt 1/2) ning võttis maha ühe laua.

Vahetusest sekkunud Maik-Kalev Kotsar teenis ligi 17 mänguminutit, ent 26-aastane korvpallur tegutses sel ajal erakordselt efektiivselt. Ta viskas võitjate parimana 19 punkti (visked väljakult 8/11 ja vabaviskejoonelt 3/4), noppis kuus lauapallli (neist kolm vastase korvi alt) ja andis kaks korvisöötu.

Baskonial on Hispaania kõrgliigas sarnaselt Barcelona ja Madridi Realiga koos 17 võitu, ent pealinlased on pidanud teisest ühe matši vähem.