Levandi hoidis lühikava järel 71,01 punktiga 12. kohta, kuid vabakavas teenitud 133,72 silma tõstsid 17-aastase eestlase üheksandaks. Teise eestlasena jääl käinud Jegor Martsenko sai 42 noormehe konkurentsis 31 koha. Hea päev oli jaapanlastel, kellest Kao Miura oli 264,85 punktiga esimene ja Nozomu Yoshioka 217,79-ga kolmas. Kahe mehe vahele sättis end Šveitsi esindav Naoki Rossi (220,63), kellel on niisamuti üks vanem jaapanlane.

Kokku võistles Calgarys neli Eesti sportlast. Eelmisel juunioride MM-il üheksanda koha saanud ja tänavu täiskasvanute Euroopa meistrivõistlustel kuuendana lõpetanud Niina Petrõkina oli Caglarys 12. (167,48). Ilusa võistluse tegi Tiiu Valgemäe ja Aleksei Kozlovi 13-aastane õpilane Maria Eliise Kaljuvere, kes sai 14. koha (161,08). Naiste üksiksõiduski said jaapanlannad esimese ja kolmanda koha, sest poodiumi kõige kõrgema astme hõivas Mao Shimada (224,54) ja madalama Ami Nakai (197,40). Nende vahele jäi Lõuna-Korea sportlane Jia Shin (201,90).

Paarissõidus tulid juunioride maailmameistriks USA duo Sophia Baram ja Daniel Tioumentsev ning jäätantsus Tšehhi koondislased Katerina Mrazkova ja Daniel Mrazek.