Pühapäeval tuli õnn ka Eesti õuele, sest Kristo Lillemets (6079) võitis prantslase Kevin Mayeri (6348) ja norralase Sander Skotheimi (6318) järel seitsmevõistluses pronksmedali. Kuid kokku jagati EM-i viimasel päeval välja 13 medalikomplekti.

Kaks kullavõitjat selgusid hommikuses programmis. Meeste kaugushüppes oli medali hind täpselt kaheksa meetrit. Euroopa sisemeistriks tuli kreeklane Miltiadis Tentoglou (8.30), kelle järgnesid rootslane Thobias Montler (8.19) ja rumeenlane Gabriel Bitan (8.00). Sealjuures võitis Tentoglou kolmanda järjestikuse sise-EMi. Naiste kõrgushüppes võitsid kaks medalit ukrainlannad. Kulla võitis 1.98-ga Jaroslava Mahutšihh ja pronksi 1.94-ga Katerina Tabašnõk, nende vahele sättis ennast Hollandi rahvusrekordi 1.96 ületanud Britt Weermann.

Ka meeste kõrgushüppe poodiumil olid Ukraina ja Holland esindatud. Kulla võitis rahvusrekordi 2.31-ga hollandlane Douwe Amels ja temast kaks cm vähem kirja saanud ukrainlane Andrii Protsenko sai teise koha. Pronksikarva autasuga leppis niisamuti 2.29-st üle tulnud belglane Thomas Carmoy.

Meeste 3000 meetri jooksu võitis riigi tippmargi 7.30,32-ga norralane Jakob Ingebritsen, kes oli parim ka kaks korda lühemal distantsil. Teise koha sai pühapäeval hispaanlane Adel Mechaal (7.41,75) ja kolmanda serblane Elzan Bibic (7.33,03).

See ei jäänud norralastele päeva ainsaks kullaks. Aegade parima teivashüppaja Armand Duplantise puudumisel jagati medalid kõrgusel 5.80, millest tulid üle neli meest. Katsete arvu põhjal sai esikoha Sondre Guttormsen ning teist positsiooni jagasid kreeklane Emmanouil Karail ja poolakas Piotr Lisek. Väga kõrgetasemeliseks osutus aga naiste kaugushüpe, kus kulla võitis täpselt seitse meetrit hüpanud britt Jazmind Sawyers. Talle järgnesid Itaalia rekordi 6.97-ga Larissa Iapichino ja 6.91 kirja saanud Serbia äss Ivana Vuleta.

4 x 400 meetri teatejooksudes jõudsid meeste seas esikolmikusse Belgia, Prantsusmaa ja Holland, naiste konkurentsis olid parimad võistluste rekordi püstitanud Holland, Itaalia ja Poola. Sealjuures on Hollandi naiskonna ankrunaine Femke Bol viimasel kolmel EM-il (kaks neist toimusi sise- ja üks välistingimustes) võitnud kokku lausa seitse kulda.

Meeste 800 meetri jooks pakkus vägeva lõpplahenduse, kui hispaanlane Adrian Ben edestas prantslast Benjamin Robert'it vaid kolme tuhandikuga. Pronksise autasu viis Belgiasse Eliott Crestan. Naiste konkurentsis võttis sama pikal distantsil kindla esikoha britt Keely Hodgkinson, kelle järel tulid üle finišijoone sloveen Anita Horvat ja prantslanna Agnes Raharolahy.

Võistlused lõpetasid 60 meetri tõkkejooksud. EM-i teise kuldmedali tõi Soomele rahvusrekordi 7.79 lipanud Reeta Hurske, kellele järgnesid hollandlanna Nadine Visser (7.84) ja šveitslane Ditaji Kambundki (7.91). Meeste konkurentsis püstitas võitja Jason Joseph Šveitsi rahvusrekordi 7.41, teine oli poolakas Jakub Szymanski (7.56) ja kolmas prantslane Just Kwaou-Mathey (7.59).

Medalitabeli arvestuses sai esikoha Norra, kelle sportlased võitsid neli kulda ja ühe hõbeda. Enim poodiumikohti said Holland (3 kulda, 3 hõbedat, 1 pronks) ja Poola (4 hõbedat, 3 pronksi). Tänu Risto Lillemets pronksile oli Eesti üks 21-st medali võitnud riigist. Meie naabritest Läti ja Leedu sportlased kolme sekka ei jõudnud, Soome võitis aga kaks kulda.