Pärnu Võrkpalliklubi ja Daugavpilsi Ülikool/Ezerzeme vahelisest Balti liiga pronksikohtumisest väljusid 3:1 (22:25, 25:21, 25:19, 26:24) võiduga lätlased, kes teenisid klubi ajaloos esimesed Balti liiga medalid. Pärnu peatreener Toomas Jasmin tõdes võrkpalliliidu vahendusel, et pronksimäng oli suuresti samasugune nagu nende mängud põhiturniiril.

„Kõigepealt jooksis sidemängijal kokku, siis hakkas vastuvõtt kõikuma, siis oma serv. Kui sidemängija tagasi tuli, ei saanud enam ründajad hakkama. Lagunes kogu see värk, eilne ja tänane mäng peegeldasid meie tervet hooaega,“ oli Jasmin nõutu. „Kahjuks üllatusi niipalju ei juhtu. See, et me siia saime, oli üllatus, aga eile ja täna näitasid, et oleme ikkagi samas kohas tagasi, kus sügisel. Üle oma varju ei suutnud siin hüpata.“

Võitjate resultatiivseimateks olid võrdselt 16 punkti toonud Armands Rokjans (+12) ja Andris Širjakovs (+4). Pärnule tõi Tony Tammiksaar 16 punkti (+12), Hindrek Pulga arvele jäi 16 (+1) ning Jörgen Vanamõisa kontole 12 silma (+10; sh 5 blokki). Daugavpilsi vastuvõtt oli 47% ja rünnak 41%, Pärnu samad näitajad olid 55% ja 43%. Blokist said lätlased 12 ja Pärnu 11 punkti, servil lõi Daugavpils 3 ässa ja Pärnu 4.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid