Arsenal asus juhtima 40. minutil Bukayo Saka tabamusest. Avapoolaja esimesel üleminutil suurendas kodumeeskonna eduseisu Gabriel Martinelli. 71. minutil lõi kohtumise kolmanda värava Martin Ödegaard. 80. minutil vormistas lõppseisu Martinelli õhtu teine tabamus.

Martinelli on sel hooajal Premier League’is löönud nüüd 11 väravat, Saka arvel on 10 tabamust ning Ödegaard on skoorinud 9 korda.

Turniiritabelis on Arsenalil liidrina 60 punkti. Teine on Manchester City 55 punktiga. Ühe kohtumise vähem pidanud Manchester United on 49-ga kolmas. Neljandat kohta hoiab Tottenham 45-ga. Viies on Newcastle United 41-ga. Newcastle’il on võrreldes konkurentidega aga kaks kohtumist vähem peetud.

Kolmapäeva õhtul mängiti mängiti ka FA Cupi viienda ringi kohtumisi. Selgeks said kõik kaheksa veerandfinaali pääsenud meeskonda. Nädalavahetusel liigakarika võitjaks kroonitud Manchester United alistas West Ham Unitedi 3:1.

Kaotusseisu jäänud ManUnited jõudis viigini alles 90. minutil tänu 18-aastase argentiinlasest ründaja Alejandro Garnacho väravale. Lõppskoori vormistas viiendal üleminutil Fred.

Samal ajal langes FA Cupil konkurentsist Tottenham, kes kaotas esiliigas teist kohta hoidvale Sheffield Unitedile 0:1. Paljudele vahetusmeestele võimaluse andnud Tottenhami kukutas konkurentsist Iliman Ndiaye 79. minuti värav.

Ülejäänud kohtumistes alistas Burnley Fleetwoodi 1:0 ning Grimsby oli Southamptonist üle 2:1.