Levadia mängis kaks viimast sõpruskohtumist Türgis neljapäeval ning laupäeval. Neljapäeval kohtuti Türgi esiliiga võistkonna Bandirmasporiga ning kaotati 0:2. Mõlemad väravad löödi avapoolajal.

Laupäeval kohtuti lätlaste Riga FC-ga ning mängiti 1:1 viiki. Esimesel poolajal läks Riga Rasmus Peetsoni põhjustatud penaltist mängu 1:0 juhtima. Teisel poolajal võtsid rohesärgid jalad kõhu alt välja ning alustasid tormtuld lätlaste värava suunas. Esimest korda jõuti sihile 56. minutil, kui testimisel olev Mollo Bessala lõi iluvärava, kuid paraku oli ründaja napilt suluseisus.

Rohesärgid ei jätnud aga jonni ning veidi aega pärast tühistatud väravat pääses Mollo väravavahiga silmitsi ja lükkas palli kindlalt võrku. Kuigi Levadia omas veel paari head võimalust jäi lõppseisuks 1:1.

Levadia alustab Premium liiga hooaega sel pühapäeval, kui Sportland Arenal kohtutatakse Pärnu JK Vaprusega.