Võitluslikult kulgenud kohtumises pani Tottenham oma paremuse maksma teisel poolajal. Esmalt viis Oliver Skipp 46. minutil kodumeeskonna juhtima. Lõppseisu vormistas 82. minutil Harry Kane.

Viimasel ajal väravate löömisega tõsistes raskustes olnud Chelsea arvele jäi veebruaris viie kohtumisega ainult üks tabamus. Nimetatud värav sündis 11. veebruaril Premier League’i matšis West Ham Unitedi vastu. 1:1 lõppenud matšis lõi Chelsea värava Madridi Atleticost laenul olev Joao Felix.

Kõikide sarjade peale on Chelsea kaotanud nüüd kolm kohtumist järjest. Enne seda tehti kolm viiki järjest.

Viimase 12 Premier League'i kohtumisega on Chelsea löönud kõigest kuus väravat. Tegemist on liiga kõige kehvema näitajaga.

Premier League’i turniiritabelis on Chelsea 31 punktiga kümnendal kohal. Tottenham on 45 silmaga neljas. Tabeliliidril Londoni Arsenalil on koos 57 punkti. Teine on Manchester City 55-ga ja kolmas Manchester united 49-ga. Arsenal ja ManUnited on pidanud ühe kohtumise vähem.