Kuuest katsest koosnenud rallil sai Greensmith teise koha, jäädes 6,1 sekundiga alla hispaanlasele Xevi Ponsile (Škofa Fabia Rally2 evo). Kolmandaks tuli samuti Škodaga sõitnud kohalik mees Miguel Correira, kel kogunes kaotust võitjale üle minuti ning britile 57,4 sekundit.

Greensmith alustas rallit reedese publikukatse kolmanda ajaga, kuid kaotas kahe järgmise katsega Ponsile 26,4 sekundit. Kolm viimast katset Greesnmith võitis, kuid mitte enam rallivõiduks piisava edumaaga.

Kolme nädala pärast teeb Greensmith oma hooaja esimese MM-ralli stardi Mehhikos, pannes end koos rootslasest kaardilugeja Jonas Anderssoniga proovile WRC2 klassis. Viimati võistles ta WRC2 arvestuses 2019. aastal Ford Fiesta Rally2 autoga.

Mehhiko ralli oludest oli Portugalis asi muidugi kaugel. Vaata piltidelt, millised olud kohapeal valitsesid!