Kriisa arvele kogunes hooaja viimases kodumängus 33 minutiga 10 punkti (visked väljakult 3/8, kolmesed 2/7, vabavisked 2/3), 2 lauapalli, 5 korvisöötu ja 2 pallikaotust. Veesaar sai platsile kaheks minutiks, mille jooksul võttis 2 lauapalli.

Wildcatsi parim oli 19 punktiga Cedric Henderson juunior, 17 silma lisas Azuolas Tubelis, 16 punkti Pelle Larsson, 14 punkti Courtney Ramey. Vastaste resultatiivseimana kogus võiduviske tabanud Desmond Cambridge juunior samuti 19 punkti.

Wilcats läks 29 sekundit enne lõppu 87 : 86 juhtima Larssoni layup-viskest, misjärel võttis Sun Devils aja maha. 4 sekundit enne lõppu eksis DJ Horne külalismeeksonna poolelt hüppeviskel ning lauapalli saanud Oumar Ballole tehti koheselt viga. Kellatabloo näitas 2 sekundit, kui Ballo vabaviskejoonele asus, visates esimese viske mööda. Teine tabas ning viis Wildcatsi 88 : 86 ette.

Järgmise mängu peab Wildcats 2. märtsil USC-ga, põhihooaeg lõpetatakse 4. märtsil UCLA vastu mängides.