Kotsar mängis 22 minutit ning kogus neli punkti (kahepunktivisked 1/4, vabavisked 2/2), kuus lauapalli ja neli resultatiivset söötu. Raieste arvele kogunes kahe ja poole minutiga üks viga.

Rokas Giedraitis viskas Baskonia parimana 25 punkti. Võitjatele tõid Milos Teodosic 17 ja Marco Belinelli 15 punkti.

„Arvan, et mängisime hea mängu, kuid viimasel veerandajal sellest ei piisanud. Alguses tabas Virtus väga enesekindlalt. Meil oli pisiasju, mida peaksime parandama, ja viimasel veerandajal polnud meie tabavusprotsent piisavalt hea,“ kommenteeris Baskonia peatreener Joan Peñarroya mängujärgsel pressikonverentsil.

Viimasest neljast mängust kolmanda kaotuse saanud Baskonia jagab nüüd 13 võidu ja 12 kaotusega 6.-10. kohta. Virtus jõudis neist ühe võidu kaugusele ning on 12.

Teistes mängudes alistas Barcelona 80:70 Monaco, Olympiakos 92:85 Valencia, Berliini Alba 87:72 Belgradi Crvena Zvezda ja Istanbuli Anadolu Efes 90:89 Lyoni Asveli.