Meeste sprindi võitis norralane Johannes Hösflot Klæbo, kes edestas finaalis koondisekaaslast Paal Golbergi (+2,22) ja prantslast Jules Chappazi (+2,24). Esimesena jäi medalita tšehh Michal Novak (+5,90), viies oli rootslane Calle Halfvarsson (+11,64) ja kuues prantslane Lucas Chavanat (+32,27).

Klæbo jaoks oli ühtlasi tegemist neljanda järjestikuse MM-tiitliga.

Naiste sprindis võtsid rootslannad koguni nelikvõidu. Esimesena ületas finaalis fininišijoone tiitlikaitsja Jonna Sundling, teine oli Emma RIbom (+0,87), kolmas Maja Dahlqvist (+4,45) ja neljas Linn Svahn (+8,06). Viienda koha sai norralanna Kristine Skistad (+10,93), kes edestas koondisekaaslast Tiril Udnes Wengi (+27,29).

Eestlastest olid meeste seas stardis veel Martin Himma, Kaarel Kaspar Kõrge ja Karl Sebastian Dremljuga, kes said vastavalt 41., 50. ja 51. koha. Naiste konkurentsis tegid kaasa Kaidy Kaasiku, Keidy Kaasiku ja Aveli Uustalu, kes said vastavalt 42., 44. ja 53. koha.

Blogi:

Kvalifikatsioon:

Meeste kvalifikatsioonis näitas parimat minekut norralane Erik Valnes, kes sai ajaks 2.55,50.

„Kui peaksin hinde panema, siis paneksin rasvase kolme, Ei olnud teravust, aga eks see oli hea lahtisõit, kui saan nüüd edasi,“ sõnas Kilp Delfile pärast kvalifikatsioonivõistlust. Mille pealt oleks saanud veel juurde panna? „Raja tagumise laskumise tegin liiga kindla peale, ei hakanud riskima. Soojendusel oli tunne, et on jääs, sõitsin veidi pikema trajektooriga. Tegelikult saab seal pool sekundit kindlasti võita. Veerandfinaalini on piisavalt aega, taastun ära küll.“

Kilp tuleb rajale kolmandas veerandfinaalis, kus tema vastasteks on norralane Paal Golberg, ameeriklane Ben Ogden, prantslane Lucas Chanavat, itaallane Simone Mocellini ja poolakas Kamil Bury.

Naiste kvalifikatsiooni võitis rootslanna Jonna Sundling. Eestlannadest oli parim Kaidy Kaasiku 42. kohaga. Keidy Kaasiku sai 44. ja Aveli Uustalu 53. koha.