Manchester City ja Leipzigi mängus domineerisid avapoolaega inglased ning kohtumise esimese värava lõi alžeerlane Riyad Mahrez 27. minutil.

Teist poolaega alustas Leipzig oluliselt ründavamalt ning 70. minutil jõuti teenitult viigiväravani, mille lõi nurgalöögijärgsest olukorrast Josko Gvardiol peaga. Rohkem kumbki meeskond skoori ei teinud ja Inglismaal toimuvale kordusmängule minnakse 1 : 1 viigiseisult.

Interi ja Porto mängus sündis itaallaste võiduvärav neli minutit enne normaalaja lõppu. Võidu tõi Interile vahetusest sekkunud belglane Romelu Lukaku, kes saatis pärast Nicolo Barella tsenderdust palli peaga posti, kuid jõudis siis esimesena lahtise pallini ja suunas selle võrku. Porto mängis viimase veerandtunni vähemuses, kuna teise kollase kaardi sai Otavio.