Pärnu meeskond võitis kaks esimest geimi vastavalt 25:20 ja 25:21, kaotas kolmanda kindlalt 12:25, kuid oli neljandas geimis taas parem tulemusega 25:18.

Pärnakate resultatiivseim oli Hindrek Pulk 20 punktiga. Koguni seitse blokki kirja saanud Jörgen Vanamõisa panustas võitu 16 ja Henrique Damas 10 punkti. Selveri poolel kogus Denis Losnikov 13 punkti.

Võru Barrus kaotas oma koduväljakul Daugavpilsi Ülikooli/Ezerzemele 1:3 (21:25, 25:27, 25:21, 18:25). Vigastuste tõttu kahe põhimeheta mängiva Võru resultatiivseimaks kerkis 20 punktiga Matthew Slivinski.

Kolmandas paaris kohtuvad kaks Läti klubi Jekabpilsi Luši ja RTU/Robežsardze/Jurmala. Tänase avamängu võitis võõrsil mänginud RTU/Robežsardze 3:0 (25:19, 25:21, 25:22).

Veerandfinaalseeriad on kahemängulised. Kõik kordusmängud peetakse laupäeval, 25. veebruaril.

Edasipääseja selgitamisel vaadatakse esmalt võitude ja seejärel punktide arvu (3:0 ja 3:1 edu annavad võitjale kolm punkti, 3:2 võitjale kaks ja kaotajale ühe). Kui võidud ja punktid on võrdsed, selgitab edasipääseja kuldne geim.

4.- ja 5. märtsil toimuva Final Fouri korraldusõiguse sai põhiturniiri võiduga Tartu Bigbank, kes veerandfinaali mängima ei pea.