Kaidy rääkis Delfile antud intervjuus, et loodab üle sõita Oberstdorfi MM-i tulemused. Kaks aastat tagasi Saksamaal sai ta sprindis 58., 10 km distantsil 60. ja 4 x 5 km teavõistlusel koos naiskonnaga 14. koha.

Keidy sihib üle teha mulluse Pekingi taliolümpia kohad. Pekingis oli ta suusavahetusega sõidus 39., sprindis 62., 10 km klassikadistantsil 60., naiste teatesõidus koos koondisega 16. ja paarissprindis 17.

Planical Eesti aga naiste teatevõistlusel koondist välja ei pane. Lisaks Kaasikutele on Sloveenias kolmandana võistlemas Aveli Uustalu. Hiljuti taliuniversiaadil neli medalit võitnud Mariel Merlii Pulles ei saanud keset õpinguid USA-st Euroopasse võistlema tulla. Eesti suusaliidu tegevjuht Kristjan Koll selgitas Delfile, et neljandana oli valikus ka Tatjana Mannima, ent kuna Pulles ei saanud võistlema tulla, siis otsustati, et neljaliikmelist teatenaiskonda ei moodustata. „Pulles kuulub meie koondise põhituumikusse ja temata ei oleks me saanud tugevaimat võimalikku tiimi välja panna,“ sõnas ta.

Kuidas on aga Kaasikute ettevalmistus tiitlivõistlusteks kulgenud? Mis eesmärgid neil Planicaks on? Mida nad arvavad sellest, et Eestil Planicas naiskonda välja panna pole? Vaata juba videost.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid