Viimsi võitis esimese veerandaja 22:16 ning avapoolaja 45:38. Teise poolaja alguses tegi Pärnu kiire 9:0 vahespurdi ning asus kohtumist kahe punktiga juhtima, kuid kolmas veerandaeg lõppes ikkagi võõrustajate 62:59 eduseisul. Viimasel neljandikul oli Pärnu visketabavusega hädas ja Viimsi võttis lõpuks 80:70 võidu.

Võitjate parimad olid Malik Toppin 22 ja Devin Harris 20 punktiga. Siim-Markus Post lisas 12 ja Egert Haller 10 silma. Pärnu resultatiivseimana kogus Mihkel Kirves 20 punkti ja 12 lauapalli. Isaiah Hart ja Robert Valge viskasid vastavalt 18 ja 10 punkti.

Turniiritabelis on Viimsi/Sportland 15 võidu ja 11 kaotusega kuuendal kohal. Pärnu hoiab samal ajal 11 võidu ja 12 kaotusega üheksandat positsiooni.