Kalev/Cramo alustas kohtumist paremini ning pärast 14:10 võidetud avaveerandaega mindi poolajapausile juba võõrustajate 45:33 juhtimisel. Teise poolaja alguses õnnestus Läti Ülikoolil vahet vähendada ja kolmanda veerandaja lõpuks oli kodumeeskonna eduseis kahanenud kuuele punktile. Seejärel pani Kalev/Cramo aga paremuse maksvusele ning lõpuks võeti kindel 77:68 võit.

Võitjate parimana viskas Artur Konontšuk 14 punkti. Alterique Gilber ja Hugo Toom lisasid vastavalt 13 ja 12 silma. Läti Ülikooli resultatiivseim oli Gustavs Kampuss 11 punktiga.

Turniiritabelis on Kalev/Cramo 19 võidu ja nelja kaotusega teisel positsioonil. Nende ette mahub ainult Ukraina tippklubi BC Prometey 25 võidu ja ühe kaotusega, mis saadi just kalevlaste käest.

Läti Ülikool on samal ajal tabeli teise poole võistkond. Neil on koos üheksa võitu ja 16 kaotust, mis annab 16 meeskonna konkurentsis 12. positsiooni.