Karikasarja pääsesid Iisraeli liiga kaheksa parimat. Hapoel sai viienda asetuse, kuid kohamängudes Jeruusalemma klubile vastast polnud. Veerandfinaalis alistasid nad 86:67 Tal Avivi Hapoeli ja poolfinaalis 77:73 Haifa Hapoeli. Esikohamatšis tuli Jeruusalemma satsile vastu 45-korda karikavõitja Tel Avivi Maccabi.

Kuigi Hapoel kaotas esimese poolaja Euroliiga meeskonnale 27:30, siis vägeva kolmanda veerandaaja abil keerasid nad kohtumise enda kasuks. 67:61 võidumatšis oli Jeruusalemma meeskonna vedur ameeriklane Speedy Smith, kelle arvele jäi 16 punkti, kolm lauapalli ja üheksa korvisöötu. Tagamängija valiti ka finaali kõige väärtuslikumaks korvpalluriks. Oz Blayzer toetas teda tosina silmaga. Kaotajate parimad oli 15 punktiga Lorenzo Brown ja Bonzie Colson. Siim-Sander Vene koosseisu ei kuulunud.

Hapoel võitis karika seitsmendat korda. Nende eelnevad esikohad tulid aastatel 1996, 1997, 2007, 2008, 2019 ja 2020.