Enim tähelepanu sai loomulikult kahe suurklubi Barcelona ja Manchester Unitedi kohtumine. Kataloonias toimunud matšis esimesel poolajal väravaid ei nähtud, aga teisel pakkusid meeskonnad korraliku tulevärgi. 50. minutil viis Marcos Alonso Barcelona juhtima, ent vaid kahe minuti pärast vastas Manchesteri poolelt tabamusega Marcus Rashford.

Külalised läksid kohtumist Jules Koundé omaväravast 59. minutil juhtima, kuid mees heastas prohmaka 76. minutil, kui ta tegi eeltöö Rapinha tabamusele. Xavi ja Erik ten Hagi hoolealuste korduskohtumine toimub 23. veebruaril Old Traffordil.

Halb päev oli Itaalia klubidel. Kui Roma kaotas 0:1 Salzburgile, siis Juventus leppis kodus 1:1 Nantes'iga. Suurima sammu edasipääsu suunas tegi aga Sevilla, kes seljatas 3:0 Eindhoveni PSV.