Et Märt Tammearu koduklubiks olev Roeselare oli avamatši võitnud 3:1, vajasid nad edasipääsuks kaht geimivõitu. Ent ülimalt tasavägises kordusmängus teenis 3:0 (25-23, 28-26, 28-26) võidu Henri Treiali ja Renet Vankeri tööandja Maaseik ja nii otsustas edasipääseja kuldne geim. See oli sama tasavägine kui mäng ise ja lõpuks suutis 17:15 peale jääda Roeselare. Seejuures sai Roeselare viimase punkti peapuutest, kirjutab Volley.ee.

Tammearu tõi Roeselare ridades 12 punkti (+8). Maaseikile tõi Treial 8 punkti (+6) ja meeskonna rünnakuid juhtinud Vanker lisas 1 silma (-1).

Poolfinaalis on Roeselare vastaseks Itaalia klubi Piacenza.

Martti Juhkami aitas teises veerandfinaalis CEZ Karlovarsko avamängus üllatusliku 3:2 (25-23, 27-25, 13-25, 21-25, 15-11) võiduni tugeva Poola klubi Belchatowi Skra üle.

Selle paari otsustav mäng toimub neljapäeval kell 21.30 Poola klubi kodusaalis.