Sel pühapäeval lõpeb kahe nädala pärast toimuvate Euroopa sisemeistrivõistluste kvalifitseerumisperiood. Erilist põnevust pakuvad kodustel meistrivõistlustel nii meeste kui ka naiste sprindidistantsid, sest mitu sportlast on EM-i normile väga lähedale jõudnud.

Meeste sprindis võidutses Karl Erik Nazarov (Audentese SK) hooaja tippmargiga 6,65. Hõbeda pälvis Henri Sai (6,78) ja pronksi Tanel Visnap (6,79). Naiste 60 m jooksus krooniti Eesti meistriks Õilme Võro uue isikliku rekordiga 7,32. Istanbuli sise EM-i normi (7,24) ta ei täitnud, aga rankingu alusel võib ta siiski veel tiitlivõistlusele pääseda. Hõbemedali võitis 16-aastane Miia Ott (7,49) ja pronksi Anna Maria MIllend (7,50).

Naiste 400 m jooksus triumfeeris Marielle Kleemeier 54,82-ga. Talle järgnesid Liis Roose (55,89) ja Viola Hambidge (56,17).

Naiste kõrgushüppes jättis võistluse vahele Karmen Bruus. Eesti meistriks krooniti Valeria Smirnova, kes ületas kõrguse 1.82. Talle järgnesid Liisa-Maria Lusti ja Edlin Lisbeth Laur (mõlemad 1.76).

Mitmevõistlejad Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev) ja Risto Lillemets (KJK Saare) selgitasid omavahel välja parima teivashüppaja. Põneva lõppvaatusega võistlusel teenis kulla Hausenberg tulemusega 5.10. Lillemets sai 5.05-ga hõbeda. Pronks läks Marten Roastole (4.80).

Meeste kuulitõukes võttis taas võidu Jander Heil tulemusega 18.77. Talle järgnesid Enrico Hänilene (17.76) ja Karl Koha (16.35).

Naiste 1500 m jooksus võidutses Helen Bell ajaga 4.33,9. Talle järgnesid Kelly Nevolihhin (4.34,96) ja Karmel Jano (4.46,05). Meestest oli samal distantsil parim Deniss Samlmijanov (3.55,67), kelle järel sai hõbeda Deniss Šalkauskas (3.56,68) ja Kalev Hõlpus (3.57,11).

Meeste kolmikhüppes võidutses Franz Krull tulemusega 14.12. Teise koha sai Igor Andrejev (14.03) ja kolmanda Sander Tiks (13.90).

Võistluste algus laupäeval, 18. veebruaril kell 15:00 ja pühapäeval, 19. veebruaril kell 13:00.

Delfi kajastab võistlust lisaks otsepildile ka otseblogi vahendusel. Otseülekande leiab blogi alt. Ülekannet näevad Delfi Kogupaketi tellijad.