Kõigil kolmel üsna värskelt seljataga Leedu reis, mille peamiseks sihtpunktiks, nii nagu veel paaril tuhandel eestlasel oli Kaunas ja sealne Žalgirio arena, kus pea 15 000 pealtvaataja ees peeti Euroliiga kohtumine Žalgirise ja Baskonia vahel.

Leedu muljetest on saates pikemalt juttu ning Kullamäe esineb üsna emotsionaalse avaldusega.

PAF Eesti-Läti liigas peatume pikemalt Viimsi/Sportlandi ja Keila KK mängul, sõna saavad nii meeskondade abitreenerid kui ka peatreenerid. See on kohtumine, kus Keila juhendaja pidi viimasel veerandajal väljakult lahkuma.

Sealt jõuame sujuvalt kohtunike teemani, mille ümber on viimasel ajal päris palju vahtu klopitud. Sel nädalal said kokku meistriliiga klubide esindajad ja kohtunike esindajad. Millest räägiti ja kuidas saaks omavahelist koostööd paremaks? Ühtlasi toome näite Leedu meistriliigast, kus vilemeestega seonduv info tuuakse jõuliselt avalikkuse ette ning keegi ei peida eksimuste korral pead liiva alla.

Kõvasti kiitust jagub BC Kalev/Cramole ja Heiko Rannulale, kes murdis eurosarjas kaheksa parema hulka. Tartu Ülikool/Rock ja Gert Kullamäe suutsid sama hooajal 2013/2014. Tartu jäi toona kaheksa hulka pidama, loodetavasti suudab Cramo sammu edasi teha. Lihtne see loomulikult olema ei saa, vastas on traditsioonidega Saksamaa klubi Brose Bamberg.

Korralikuks madinaks läheb stuudios korvpalliliiga NBA arutelude juures. Põrkuvad vana kool versus tänapäevane meelelahutus. Kas LeBron Jamesi punktirekordi sündi võinuks või pidanuks esitlema kuidagi teisiti? Kas spordis ei olegi enam kõige tähtsam võit?

Viskame pilgu peale ka NBA viimase hetke üleminekutele ja vahetustehingutele. Kohvrid pakkisid nii Kyrie Irving, Kevin Durant kui ka Russell Westbrook.

Podcasti peatoetaja PAF-i auhinna võitis fortuuna soosingul Ilmar Freimann. Palju õnne! Võtame võitjaga ühendust.

Eelmisel korral küsisime: „Kas Baskonia on käesoleva saate ajaks jätkuvalt Euroliigas play-off kohal ehk kaheksa hulgas?“ Õige vastus on „Jah“.

Laekus 54 vastust, neist õigeks osutus 46. Eestlane ikkagi jagab seda korvpalli asja!

Käesoleva saate PAF-i auhinnamängu küsimus puudutab NBA-d: „Mitu punkti viskas LeBron James mängus, millega ta tõusis NBA kõigi aegade edukaimaks punktiviskajaks?“ Ehk siis ootame ühe konkreetse mängu punktisummat.

Lööge julgelt kaasa ja pange vastused teele e-maili aadressile: pihtaspohjas@delfi.ee.

1x
00:00

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid