Keila püsis Prometei vastu mängus umbes seitse minutit, sest Matej Radunici tabava kaugviske järel oli tablool nende poolt vaadates 15:16. Kuid siis läks sel hooajal Eesti-Läti liigas vaid ühe matši kaotanud Ukraina sats Riias oma teed. Vastaste 10:0 spurt tähendas, et Keila kaotas avaveerandi 15:26.

Lõplikult tegi Paf liiga kõrval ka vana maailma tugevuselt teises sarjas EuroCupis A-alagruppi juhtiv Prometei sotid selgeks teisel neljandikul. Rohkete palikaotustega patustanud keilakad läksid kahe poolaja vahelisele mõttepausile 30:56 kaotusseisus.

Teisel poolajal kindlustas Prometei 58 pealtvaataja ees 107:68 võidu. Ukraina meeskonna poolt viskas parimana Vjatšeslav Petrov 16 punkti, 7 võidu kõrvale 18 kaotuse saanud Keila poolel jõudsid kahekohalise punktisummani Radunic ja Sten Saaremäel, kes tõid vastavalt 20 ja 12 silma.