Esimesel päeval peetud superslaalomis võitis U12 tüdrukute arvestuses Elisabeth Kuurberg 1,77 sekundiga lätlanna Laura Amerika ja kolmanda koha saavutanud Elis Lond ees, kel kogunes kaotust võitjale 2,81sekundit. Poiste samas vanuseklassis võitis Andre Sarri lätlaste Patriks Ciagunsi 0,15 ja Maiks Berzinsi ees 0,72 sekundiga.

Tüdrukute U14 vanuseklassis kolmik võit läks lätlannadele, kus esikoha saavutas Heidija Ciagune, Justine Baumane ja Alesija Terlanova ees. Samuti läks U14 poiste poodium jagamisele lätlaste vahel kui esikoha saavutas Renars Lazdins, Kristians Indriksonsi ja Richards Hartmanis ees.

U16 vanuseklassis kuulus Eestile kaksikvõit ja kiireima aja saavutas Emma Tammemägi, kellele järgnes Hanna-Gret Teder (+0,65) ja lätlanna Sofia Fedorova (+0,86). Poistest võitis Markus Mesila, edestades Läti parimat 0,80 sekundiga. Kolmandana pääses poodiumile Erik Bergström, kaotades võitjale 1,27 sekundiga.

Seenioride Eesti meistriks tuli Andreas Sisask, Tarmo Tederi ja Raivo Reinoki ees.

Teisel päeval peetud slaalomis võitis U12 tüdrukute arvestuses teist päeva järjest Elisabeth Kuurberg, kes edestas 1,59 sekundiga lätlannat Laura Amerikat ja Emilia Kliestat. Poiste samas vanuseklassis võitis samuti teist päeva järjest Andre Sarri lätlaste Karlis Bracka ja Edvards Kapteinis-Veits ees.

Tüdrukute U14 vanuseklassis oli võiduks Elza Zelca, kes edestas 1,88 sekundiga Heidija Ciagunet ja kolmas oli Justine Baumanet. U14 poistes võitis Renars Lazdins, teise koha saavutas Leo Zauers ja kolmas Richars Hartmanis.

U16 vanuseklassis võidutses teist päeva järjest Emma Tammemägi, kes edestas lätlaseid Estere Jansonet 0,53 sekundiga ja Sofia Fedorovat 0,66 sekundiga. Poiste sama vanuse klassi võit tuli Eestisse kui Erik Bergström edestas 1,32 sekundiga Nils Neo Trapansit. Kolmas koht kuulus Mikk Mesilale, kellel kogunes kaotust võitjale 2,46 sekundit.

Seenioride Eesti meistriks tuli Tarmo Teder, Andreas Sisaski ja Raivo Reinok ees.

Kokku võistles Väike-Munamäel sel nädalavahetusel ligi 150 sportlast. Baltic Cupi avaetapp toimus Leedus Snow Arena sisehallis, teine etapp vaid FIS vanuseklassi sportlastele Itaalias Pozza di Fassas ja kolmas etapp eelmisel nädalal Siguldas. Pärast Baltic Cupi neljandat etappi Eestis toimub märtsi alguses viies etapp Lätis Siguldas ning kuues Soomes Pyhäl. Pyhä etapi raames toimuvad ka täiskasvanute, juunioride ning noorte mitmete alade Eesti meistrivõistlused.