Viimsi haaras avaveerandil ohjad ning asus 22:19 juhtima. Teine veerandaeg kuulus aga lätlastele ning poolajaks oli külaliste eduseis 44:38. Kolmanda veerandaja järel sai Viimsi aga 58:57 ette. Lõpuks võitis Viimsi kolme punktiga.

Kohtumise viimasele minutile läks Viimsi kõigest ühepunktilises eduseisus. Matši lõpptulemuse vormistas Siim-Markus Posti tabav kahepunktivise 28 sekundit enne kohtumise lõppu.

Viimsile tõid Karl-Johan Lips 23, Devin Lee Harris 20 ja Malik Antonyo Toppin samuti 20 punkti. Läti Ülikooli parimad olid Ricards Vitolskis ning Davids Viksne mõlemad 15 punktiga.

Turniiritabelis on Viimsil nüüd koos 14 võitu ja 10 kaotust. Läti Ülikoolil aga 9 võitu ja 15 kaotust. Üldises pingerivis ollakse vastavalt kuuendal ja 12. positsioonil. Hooaja esimese omavahelise kohtumise võitis Viimsi 82:64.