Hüppemäel päeva kolmandat tulemust näidanud Lamparter edestas lõpuks norralast Jens Luraas Oftebrod 1,6 sekundiga. Norralane oli hommikul hüppemäel näidanud päeva kaheksandat tulemust.

Poodiumi kolmandale astmele kerkis prantslane Laurent Muhlethaler. Kaotust võitjale kogunes 12,9 sekundit. Ilves jäi Lamparterile alla 53,8 sekundiga.

Hüppemäel näitas Ilves täna kuuendat tulemust. Kuna hüppevõistluse võitnud jaapanlane Ryota Yamamoto ei tulnud tervislikel põhjustel suusavõistlusel starti, siis alustas Ilves tegelikkuses sõitu viiendana.

Planica MM-il on kahevõistlejatel esimene start 25. veebruaril, kui on kavas väikese mäe võistlus. Suure mäe jõuproov toimub 4. märtsil.

Hüppevõistlus:

Ilves lendas hüppevoorus 100,5 meetri kaugusele, millega teenis 131,1 punkti. Sellega sai ta kuuenda koha. Suusasõitu alustab esimeselt kohalt jaapanlane Ryota Yamamoto (106,5 m, 144,5 punkti). Temast 34 sekundit hiljem lähevad rajale austerlased Mario Seidl ja Johannes Lamparter. Järgnevad jaapanlane Yoshito Watabe (+0.35), prantslane Laurent Muhlethaler (+0.47) ja Ilves (+0.54).

Kristjan Ilvese hüpe:

Seis enne suusasõitu:

.

Laupäevasel võistlusel oli Ilves hüppevooru järel kolmas. Suusadistantsil möödusid temast norralane Jens Luraas Öftebro ja austerlane Johannes Lamparter, aga Ilves jättis omakorda selja taha jaapanlased Ryota Yamamoto ja Yoshito Watabe. Ilves jäi Öftebrole alla 16,8 ja Lamparterile 8,7 sekundiga.

MK-sarja kokkuvõttes on Ilves enne tänast etappi 525 punktiga seitsmes, juhib Lamparter 1125 punktiga.