Kalev alustas kohtumist teravamalt ning võitis avaveerandaja 25:12. Seejärel sai Ventspils mängu paremini sisse ning poolajapausile mindi Kalevi 40:38 juhtimisel. Viimast veerandaega alustati võõrustajate 59:54 eduseisus ning Ventspilsi kordagi ette ei lastud. Viis sekundit enne normaalaja lõppu õnnestus külalistel aga kohtumine 83:83 viigistada ning Kalevit viimasel rünnakul edu ei saatnud.

Lisaaja viimasele minutile mindi vastu veel 92:92 viigiseisul, kuid seejärel Kalevi rünnak takerdus ja Ventspils võttis lõpuks 96:92 võidu.

Kalevi parimana viskas Rain Veideman 25 punkti. Triston Simpson lisas 18 punkti, aga selle kõrval patustas ta ka kaheksa pallikaotusega. Vanameister Kristjan Kangur kogus 15 punkti ja 14 lauapalli. Ventspilsi resultatiivseim oli Kristaps Mediss 20 punktiga.

Kui Ventspils asub hetkel liigatabelis viiendal kohal (15 võitu - 7 kaotust), siis Kalev/Audentes (4-19) jagab 14.-15. kohta.

Videointervjuu Rauno Pehkaga:

Teises tänases telemängus kaotas BC Tarvas 59:102 Rapla Avis Utilitasele. Eesti klubidest mängis ka Kalev/Cramo, kes alistas võõrsil Valmiera 96:56.