Rapla tegi Tarvaga sotid selgeks juba sisuliselt esimesel veerandajal, mis võideti 33:14. Poolajapausile mindi Rapla 54:35 juhtimisel ning viimase veerandaja alguseks oli võõrustajate kaotusseis kasvanud 41-punktiliseks. Lõpuks võttis Rapla 102:59 võidu.

Võitjate parimana viskas Derrick Woods 18 punkti. Obrad Tomic lisas 14 ning Tyler Cheese 13 silma. Viisaka partii tegi ka Rait-Riivo Laane, kes kogus neli punkti ja kümme korvisöötu. Tarva resultatiivseim oli Vitalii Šimanski 14 punktiga.

12 kaotuse kõrvale hooaja 14 võidu teeninud Rapla tõusis liigatabelis kaheksandaks. Tarvas on kahe võidu ja 20 kaotusega viimasel ehk 16. kohal.

Teises tänases telemängus kaotas Tallinna Kalev/Audentes lisaajal 92:96 BK Ventspilsile. Eesti klubidest mängis ka Kalev/Cramo, kes alistas võõrsil Valmiera 96:56.