Võõrsil mänginud hispaanlased tegid teisel veerandil koguni 21:0 vahespurdi ja asusid poolajavileks juhtima 47:27.

Nikola Mirotic oli võitjate suurim korvikütt, tuues 17 punkti, kolm lauapalli ja neli korvisöötu. Kõik neli kaugviset tabanud Alex Abrines kogus 15 minutiga 16 silma, Rokas Jokubaitise arvele kogunes 13 punkti.

Barcelona oli suurepärases viskehoos, tabades 30-st kaugviskest 15 (Bologna 18-st 10).

„Isiklikult on mul suur rõõm olla tagasi korvpallilinnas, ma arvan, et Euroliiga igatses Bolognat väga. Olime täna tõesti kindlad, kaitses ja ründes. Rokas sai sädeme tagasi, ta oli ülimalt kindel,“ avaldas Barcelona peatreener Šarunas Jasikevicius kohtumise järel rahuolu.

Barcelona on 16 võidu ja 8 kaotusega kolmandal kohal. Liidrid on Olympiakos (17-7) ja Madridi Real (16-7) (Tabeliseis).

Teistes reedestes mängudes alistas Belgradi Crvena Zvezda võõrsil Tel Avivi Maccabi 89:86 ja Belgradi Partizan samuti võõrsil Müncheni Bayerni 82:71. Maccabit ei päästnud ka klubi Euroliiga punktirekordi püstitanud Wade Baldwin IV, kes tõi 38 punkti.

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia (13-10) mängib täna Kaunases kohaliku Žalgirisega (12-11).