Mängu ainsa värava lõi Harry Kane kohtumise 15. minutil. 29-aastane inglane tegi ühtlasi ajalugu, kui temast sai Tottenham Hotspuri kõigi aegade suurim väravakütt. Kane'i arvel on Londoni klubi eest nüüd 267 väravat. Selles arvestuses möödus ta maailmameistrist Jimmy Greavesist, kes Tottenhami eest 266 korda vastaste võrku sahistas.

Ühtlasi jõudis Kane kolmanda mängijana Premier League'i ajaloos 200 väravani. Teda edestavad vaid ründelegendid Alan Shearer (260 väravat) ja Wayne Rooney (208).

City jahtis küll viigiväravat, aga tabamuseni ei jõudnud. Avapoolaja lisaminutitel tabas Riyad Mahrez palliga latti. Tottenhami väravas tegi hea mängu kapten Hugo Lloris, kes aitas seljataguse puhtana hoida. Võõrustajad pidid mängu lõpu ka arvulises vähemuses mängima, sest 87. minutil teenis teise kollase kaardi Cristian Romero.

Võidukas Tottenham jätkab tabelis 39 punktiga viiendal kohal, Newcastle United on ees vaid ühe punkti kaugusel. Manchester City (45 p) hoiab teist kohta. Liider Londoni Arsenal on viie silma kaugusel.

Tänases esimeses mängus alistas Nottingham Forest 1:0 Leeds Unitedi. Mängu ainsa värava lõi Brennan Johnson. Nottingham (24 p) hoiab 13. ja Leeds (18 p) 17. kohta.