Goodison Parkil toimunud kohtumise ainsa värava lõi 60. minutil Evertoni keskkaitsja James Tarkowski, kes suunas peaga võrku Dwight McNeili antud nurgalöögi. Ühtlasi oli tegemist Sean Dyche'i esimese mänguga Evertoni peatreenerina.

Tabelisse teise kaotuse saanud Arsenal hoiab Premier League'is 50 punktiga endiselt esikohta, kuid Manchester City't edestatakse nüüd kõigest viie silmaga. Everton on 18 punktiga 18. tabelireal.

Laupäeval sai väärt võidu ka Wolverhampton Wanderers, kes alistas koduväljakul 3:0 Liverpooli. Wolves alustas kohtumist väga bravuurikalt ning tänu Joel Matipi omaväravale ja debüüdi teinud Craig Dawsoni tabamusele haarati juba 12. minutiks 2:0 eduseis. Kohtumise viimase värava eest hoolitses teise poolaja keskel Ruben Neves.

Liverpool (29 punkti) jätkab tabelis kümnendal kohal, Wolves (20) tõusis aga võidu toel 15. kohale.

Teistes eile toimunud kohtumistes alistas Manchester United 2:1 Crystal Palace'i, Leicester City oli 4:2 parem Aston Villast, Brentford alistas 3:0 Southamptoni, Brighton & Hove Albion võitis 1:0 Bournemouthi ning Newcastle United tegi 1:1 viigi West Ham Unitediga.