Kalev/Cramo läks Riias toimunud kohtumist esimestel minutitel kahel korral juhtima, ent sellega sai ilus pikaks ajaks läbi. Visketabavusega hädas olnud kalevlased kaotasid esimese veerandi 12:18, poolajapausile mindi juba seisult 30:43.

Prometei jätkas teisel poolajal vägevalt ning Ondrej Balvini korvide järel oli Kalev kolmanda veerandaja keskpaigas taga juba 35:58. Seejärel said Wesley Van Beckile puhkepäeva andnud tallinlased mäng käima ja viimasel neljandikul alustasid nad lõpuspurti. Taavi Jurkatamm tõi minut enne normaalaja lõppu tabloole seisu 78:83, ent rohkem õnnestumisi kalevlastel platsilt ei tulnud ning Tanel Kurbase tabav vabavise kindlustas lõppseisu 79:83.

Väljakult 74-st viskest 29 tabanud Kalev/Cramo poolelt jõudsid kahekohalise skoorini vaid ukrainlasest mängujuht Oleksandr Kovliar ja Eesti koondise snaiper Kristjan Kitsing, kelle mõlema arvele jäi 13 silma. Pika pausi järel naasis platsile hooaega Poolas alustanud, ent vigastuse järel kodumaale naasnud Kregor Hermet, kes kaheksa minutiga viskas viis punkti.

Ühe kaotuse kõrvale 21 võidu võtnud Prometei poolelt tegid enim pahandust Balvin ja Dalenta Jamorel Stephens, kes tõid vastavalt 21 ja 19 punkti. Sealjuures ukrainlaste ainus Eesti-Läti liiga kaotus pärineb just Kalev/Cramolt, kellele nad novembri keskel kaotasid 80:94.

Kalev/Cramol on Eesti-Läti liiga tabelis 15 võitu ja neli kaotust. Taas tulevad tallinlased platsile kolmapäeval, kuid nad võõrustavad FIBA Europe Cupis Den Boschi. Võidu korral kindlustab Eesti sats edasipääsu veerandfinaali. Kolmapäevase euromängu pääsmed on saadaval Piletitaskus.