Eesti-Läti liigas eelnevast 22-st mängust neli võitnud kalevlased jäid küll kiirelt 0:5 kaotusseisu, aga seejärel said nad kaitse lukku ja avaveerandi järel oli tablool külaliste 18:12 eduseis. Kalev/Audentes jätkas kenasti, sest nad võitsid poolaja 42:38 ja kolmanda veerandaja keskpaigaks rebisid nad 50 pealtvaataja ees juhtima 13 silmaga.

Kuid 59:46 seisult tabas kalevlasi pikk mõõn ja neljanda veerandaja alguses pääsesid lätlased üle pika aja juhtima. Eesti klubi läks küll kuus minutit enne matsi lõppu veel ette 75:72, ent seejärel jäid nad enam kui neljaks minutiks kuivale ja kuuepunktilisse kaotusseisu. 1.20 enne normaalaja lõppu tõi Rasmus Andre 2+1 rünnak külalised kolme silma kaugusele, kuid Läti Ülikooli poolelt võttis otsustavad rünnakud õnnestunult enda õlule Toms Skuja ja Kalev/Audentes leppis valusa 82:87 kaotusega.

21-st kaugviskest vaid kuus sopsanud kalevlaste parimana skooris ameeriklasest mängujuht Triston Simpson 17 punkti. Kümme lauda noppinud ja kuus korvisöötu jaganud Kangur tõi 15, kaheksa korvisöötu andnud Rain Veideman 13 ja Rokas Gadiliauskas 12 silma. 14 kaotuse kõrvale kümnenda võidu võtnud Läti Ülikooli ridades viskas Ricards Vitolskis 24 punkti, kaksikduubli sai kirja 12 punkti toonud ja 11 korvisöötu jaganud Skuja.