Baskonia pani võidule aluse tugeva teise veerandiga, mis võideti 31:15. Poolajavileks oli kodus mänginud Hispaania klubi edu 52:38 ja kolmanda veerandi lõpuks 76:65. Viimasel perioodil külalised viiest punktist enam lähemale ei jõudnud.

Kotsar sai mänguaega 21 minutit ning kogus 10 punkti (kahesed 5/8, vabavisked 0/1), kuus lauapalli ja neli resultatiivset söötu.

Baskonia resultatiivseim oli Markus Howard 24 punktiga. Kahepunktiviskeid ja vabaviskeid tabas ta suurepäraselt - kokku 13-st 12 -, kuid kolmeseid 11-st vaid kaks. Matthew Costello lisas 16 ja Vanja Marinkovic 14 punkti.

Baskonia mängis kümne mehega, Raieste mänguminuteid ei teeninud.

Hispaania klubi sai 10 kaotuse kõrvale 13 võidu ja jätkab kuuendal kohal.

„See on meie jaoks oluline võit pärast meeskonna jaoks rasket nädalat. Jällegi me ei mänginud head kaitset, kuna loovutasime teisel poolajal 52 punkti, kuid arvan, et kontrollisime mängu. Peame oma kaitsetööd parandama, sest suudame selles osakonnas paremini mängida,“ sõnas Baskonia peatreener Joan Pennaroya kohtumise järel.

Leedulaste Kaunase Žalgiris kaotas koduväljakul Belgradi Partizanile 74:88. Mõlemal klubil on nüüd tabelis 12 võitu ja 11 kaotust, millega jagatakse 7.-10. kohta.

Istanbuli Fenerbahce mängis üle külla sõitnud Berliini Alba 101:86. Nigel Hayes-Davis viskas 24 punkti ja võttis 11 lauapalli.

Liidermeeskond Madridi Real alistas võõrsil AS Monaco suureskoorilises mängus 95:91 ja kirjutas tabelisse 16. võidu. Horvaat Mario Hezonja tõi võitjate kasuks oma Euroliiga karjääri kõrgeimad 30 punkti.

Teine liider, Olympiakos alistas Istanbuli Anadolu Efesi 76:70. Sasha Vezenkov tõi oma 23-st punktist 18 teisel poolajal.