Keila jäi kolme minutiga 0:8 kaotusseisu ja oli avaveerandi lõpuks taga 15:22. Poolajavileks olid külalised ees 42:35 ja kolmanda veerandi lõpuks 63:52. Mängu ei tulnud pööret ka lõpuveerandil ning Liepaja kirjutas tabelisse hooaja kümnenda võidu numbritega 85:75.

Enim pahandust tegi Leipaja poolel Ricards Daniels Vanags, kes viskas 21 punkti.

Keilat ei suutnud päästa ka Matej Radunic, kes tõi 33 punkti ja 10 lauapalli. Ukrainlane Ivan Mikhieiev kogus 13 ja Kaido Saks 10 punkti. Kodumeeskond tabas täna kaugviskeid vaid 22%-ga (6/27). Külaliste vastav näitaja oli 40% (9/22).

Keila sai viimati võidu kirja 23. detsembril, kui kodusaalis oldi paremad liiga punasest laternast BC Tarvast.

Liepaja on nüüd 10 võidu ja 14 kaotusega kümnendal kohal, Keila hoiab kuue võidu ja 16 kaotusega 13. positsiooni.

Teises tänases mängus üllatas BC Tarvas oma kodupubliku ees tugevat Läti klubi BK Ogret 81:75 võiduga. Loe lähemalt siit.