Suurem osa mängust kulges Barcelona taktikepi all ja viis minutit enne lõppu oli vahe kasvanud juba 12-punktiliseks.

Bayern polnud aga veel püssi põõsasse heitnud ja tänu 9 : 0 vahespurdile mindi viimasele minutile vastu 70 : 70 viigiseisul. 25 sekundit enne lõppu õnnestus Cory Higginsil võõrustajad taas juhtima viia, ning kuna Ognjen Jaramaz ei suutnud viimasel rünnakul samaga vastata, siis saavutas Barcelona lõpuks ikkagi 72 : 70 võidu.

Võitjate parimana viskas Nikola Mirotić 12 punkti. Sertac Sanly ja Jan Vesely kogusid mõlemad 10 silma. Bayerni resultatiivseim oli Nick Weiler-Babb 15 punktiga. Jaramaz lisas 12 ja Augustine Rubit 10 punkti.

Kaheksa kaotuse kõrvale hooaja 15. võidu saanud Barcelona hoiab tabelis kolmandat kohta. Bayern on üheksa võidu ja 14 kaotusega 14. positsioonil.

Teistes neljapäevastes mängudes alistas Milano Olimpia (8-15) 74 : 68 Belgradi Crvena zvezda (10-13) ning Tel-Avivi Maccabi (12-11) oli 94 : 93 parem Valenciast (12-11).

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Vitoria Baskonia (12-10) võõrustab täna Ateena Panathinaikost. Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 21.30.