Tartu Ülikoolil õnnestus Valmieras toimunud kohtumise avapoolajal asjad kontrolli all hoida ning teine veerandaeg lõppes Iisraeli klubi 46:43 eduseisul. Poolajapausilt naastes pani Ness Ziona aga teise käigu sisse ning enne neljanda veerandaja algust leidis Tartu Ülikool ennast 58:75 kaotusseisus. Viimasel veerandajal ei suutnud tartlased vahet vähendada ning Iisraeli klubi võttis lõpuks 97:78 võidu.

Tartu resultatiivseimad olid Patrik Saal ja Andrii Voinalovitš, kes viskasid vastavalt 16 ja 12 punkti. Võitjate parim oli CJ Williams 25 silmaga.

B-alagrupis on Ironi Ness Ziona praegu nelja võidu ja kahe kaotusega teisel kohal. Tartul on samal ajal koos kaks võitu ja neli kaotust, millega hoitakse kuuendat kohta.