Mängu parimad võimalused olid Reali ründajal Vinicius Junioril, kuid kodumeeskond ei suutnud vastaste väravavahti Alex Remirot kordagi üle mängida ning kohtumine lõppes 0:0 viigiga.

Madridi Atletico võitis eile võõrsil Saul Niguezi väravast Osasunat 1:0 ja tõusis neljandat kohta jagama.

La Liga 18 vooru järel on Barcelonal 47, Realil 42, Real Sociedadil 38 punkti ning Madridi Atleticol, Villarrealil ja Betisil võrdselt 31 punkti.

Itaalia Serie A-s alistas liidermeeskond Napoli vahetusmees Giovanni Simeone 86. minuti väravast AS Roma 2:1 ja kasvatas edumaa juba 13-punktiliseks. Napolil on 53 punkti ning nende lähimatel jälitajatel Interil 40, Atalantal ja AC Milanil 38 silma. Milan jäi eile kodus Sassuolole alla koguni 2:5.

Napoli tuli viimati Itaalia meistriks 33 aastat tagasi, kui nende rivistuses mängis ka legendaarne Diego Maradona.

Prantsusmaa kõrgliigas mängis PSG viimasel minutil Reimsi vastu võidu maha. Neymari väravast juhtima asunud Pariisi tippklubi jäi teise poolaja keskel Marco Verratti eemaldamise järel vähemusse. Külaliste 1:1 viigivärava lõi Folarin Balogun 90. minutil.

PSG-l on liidrina 48 punkti, järgnevad Lens 45 ja Marseille 43 silmaga.