Mikk Jurkatamme leivaisa Treviso oli kodusaalis hädas Tortonaga, sest eestlase meeskond kaotas avapoolaja 39:43 ja kohtumine päädis 79:87. 22-aastane Jurkatamm alustas mängu algviisikus ning teenis kokku 11 minutit. Kahjuks polnud Jurkatamme sihik kuigi paigas, sest ta eksis mõlemal kahepunktiviskel ja kaare tagant sopsas äär viiest viskest ühe.

Dinamo Sassaril ei tekkinud probleeme Pesaroga, sest poolajapuhkusele läks kodumeeskond 61:36 eduseisus ja sardiinlased võitsid mängu 110:74. Kaspar Treier teenis võitjate poolel 16 minutit, mille jooksul 23-aastane korvpallur sai kirja viis punkti (kolmesed 1/2 ja vabavisked 2/2) ja kaks lauapalli

Joonas Riismaa tööandja Brindisi võõrustas Reggio Emiliat ja vägeva lõpuspurdi abil võitis kodusats matši 81:74. Riismaa vaatas kohtumist pingilt.

17. vooru järel on nii Sassaril kui ka Brindisil tabelis kaheksa võitu, millega nad jagavad seitsmendat kui kümnendat kohta. Trevisol on kuus võitu.