Lietkabelis võõrustas 1459-pealise kodupubliku ees Leedu kõrgliigas seni võiduta olnud Prienai Labas Gasi. Kodumeeskond alustas kohtumist hästi, sest veidi enam kui nelja minutiga olid nad ees 13:9. Kuid järgmise kuue minutiga viskasid nad juurde vaid kaks punkti, mistap kümne minuti järel oli tablool 15:28 ja kahe poolaja vahelisele puhkusele sammuti seisult 33:43.

Mängu lõpu eel jõudis Lietkabelis veel kolme silma kaugusele, ent lõpuks leppis meeskond 74:86 kaotusega. Vahetuses mängu sekkunud Kullamäe tõi 27 minutiga kaheksa punkti (visked platsilt 3/8 ), võttis maha viis lauda, andis kuus korvisöötu ja tegi ühe vaheltlõige, miinuspoolele jääb aga viis pallikaotust. Lietkabelise parimana viskas Gediminas Orelik 20 punkti, Prienai poolelt vastasid samaga Kyan Anderson ja Jamil Wilson.

Lietkabelis on kümne võiduga Leedu kõrgliigas viies, neid edestavad Kaunase Žalgiris, Vilniuse Rytas, Wolves ja Utena Juventus.