Pep Guardiola hoolealused võitsid kohtumise 1:0. Manchesteri klubi ainsa värava lõi 64. minutil Nathan Ake. City vastane kaheksandikfinaalis pole veel teada.

„Olime teisel poolajal kindlasti parem meeskond,“ rääkis Guardiola BBC-le. „Arsenal on aga astunud sammu edasi. See oli tasavägine kohtumine ning oli näha, kui hea meeskond Arsenalil on.“

Inglismaa kõrgliigas heitlevad samad klubid meistritiitli nimel. Arsenal on 50 punktiga liider, City on neist viie silma kaugusel. Seejuures on Londoni klubil üks kohtumine varuks. Kolmandal kohal asuv Newcastle United jääb liidrist 11 punkti kaugusele.

City ja Arsenal pole seejuures omavahel Premier League'is käimasoleval hooajal eel vastamisi läinud. Esimene kohtumine Londonis on kavas 15. veebruaril. Kordusmatši peavad nad 26. aprillil Manchesteris.